Producenci
Elektryczny lunchbox CLATRONIC LB 3719
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Funkcja utrzymywania temperatury | Tak |
| Pojemność | 1,7 l |
| Części wodoodporne | Tak |
| Ilość przegród/komór | 1 |
| Zawór parowy | Tak |
| Uchwyty do przenoszenia | Tak |
| Składany uchwyt | Tak |
| Kształt | Prostokątny |
| Wskaźnik operacyjny | Tak |
| Kolor produktu | Pomarańczowy |
| Zalecany wiek | Dorosły |
| Moc | |
| Moc | 40 W |
| Napięcie | 220 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 / 60 Hz |
| Rodzaj zasilania | Prąd przemienny |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 540 g |
| Zawartość opakowania | |
| Widelec w zestawie | Tak |
| Nóż w zestawie | Tak |
| Łyżka w zestawie | Tak |
| Przewód zasilający dołączony | Tak |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące