Producenci
Eleven kalkulator biurowy SDC-805NR zastępuje Citizen
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Układ | Kieszonkowy |
| Model | Kalkulator biurowy |
| Materiał obudowy | Plastik |
| Kolor produktu | Czarny |
| Moc | |
| Automatyczne wyłączanie | Tak |
| Źródło zasilania | Bateria/Energia słoneczna |
| Typ baterii | LR1130 |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 87 g |
| Głębokość produktu | 21 mm |
| Szerokość produktu | 105 mm |
| Wysokość produktu | 120 mm |
| Wyświetlacz | |
| Ilość cyfr na wyświetlaczu | 8 |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie demontować urządzenia samodzielnie. Nie dopuszczać do kontaktu urządzenia z wodą. Trzymać z dala od dzieci. |
Gwarancja 24 miesiące