Producenci
Eleven kalkulator biurowy CT-500VIIE zastępuje Citizen
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Materiał obudowy | Plastik |
| Model | Kalkulator biurowy |
| Kolor produktu | Czarny |
| Układ | Kieszonkowy |
| Moc | |
| Automatyczne wyłączanie | Tak |
| Źródło zasilania | Bateria/Energia słoneczna |
| Typ baterii | LR44 |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 134 mm |
| Waga produktu | 140 g |
| Głębokość produktu | 28 mm |
| Wysokość produktu | 136 mm |
| Wyświetlacz | |
| Ilość cyfr na wyświetlaczu | 10 |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Trzymać z dala od dzieci. Nie demontować urządzenia samodzielnie. Nie dopuszczać do kontaktu urządzenia z wodą. |
Gwarancja 24 miesiące