Producenci
Emerio Frytkownica na gorące powietrze, Inteligentna frytkownica, 7,2L, Cool t
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Funkcja smażenia | Tak |
| Funkcja dehydratacji | Tak |
| Zegar cyfrowy | Tak |
| Pojemność | 7,2 l |
| Wydajność smażenia | 1 kg |
| Temperatura (maks) | 200 °C |
| Regulowany termostat | Tak |
| Typ produktu | Frytkownica na gorące powietrze |
| Temperatura (min) | 60 °C |
| Konstrukcja | |
| Umiejscowienie urządzenia | Autonomiczne |
| Typ konstrukcji | Pojedyńczy |
| Antypoślizgowe nóżki | Tak |
| Powłoka nieprzywierająca | Tak |
| Części wodoodporne | Tak |
| Nienagrzewający się uchwyt | Tak |
| Zdejmowalna misa | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Typ kontroli | Dotyk |
| Moc | |
| Moc | 1800 W |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 6,23 kg |
| Wysokość opakowania | 355 mm |
| Szerokość opakowania | 355 mm |
| Głębokość opakowania | 430 mm |
| Wskazywanie | |
| Sygnał zakończenia gotowania | Tak |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
Gwarancja 24 miesiące