Producenci
Emerio PO-115985 urządzenie do wypieku pizzy 4 pizza(e) 900 W Czarny, Pomarańczowy
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Technical details | |
|---|---|
| Powłoka nieprzywierająca | Tak |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Czarny Pomarańczowy |
| Materiał obudowy | Ceramika |
| Moc | |
| Moc | 900 W |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 4,43 kg |
| Wydajność | |
| Liczba elementów grzejących | 1 |
| Ilość pizz | 4 pizza(e) |
| Liczba piekarników | 1 |
| Dane opakowania | |
| Wysokość opakowania | 250 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 4,83 kg |
| Szerokość opakowania | 380 mm |
| Głębokość opakowania | 380 mm |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie używać urządzenia w pobliżu łatwopalnych materiałów. Nie pozostawiać urządzenia włączonego bez nadzoru. Urządzenie nagrzewa się podczas pracy. Zachować ostrożność, aby uniknąć poparzeń. |
Gwarancja 24 miesiące