Producenci
Emerio Pizzarette urządzenie do wypieku pizzy 1 pizza(e) 1100 W Czarny, Brązowy
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Diody LED | Tak |
| Minutnik | Nie |
| Liczba piekarników | 1 |
| Ilość pizz | 1 pizza(e) |
| Kolor produktu | Czarny Brązowy |
| Moc | |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 / 60 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Moc | 1100 W |
| Zrównoważony rozwój | |
| Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju | Tak |
| Certyfikaty zgodności | CE |
Gwarancja 24 miesiące