Producenci
Emtec B110 Click Easy 3.2 pamięć USB 512 GB USB Typu-A 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Czarny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny |
| Breloczek na klucze | Tak |
| Układ | Łożysko tulejowe |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 57 mm |
| Wysokość produktu | 12 mm |
| Szerokość produktu | 21 mm |
| Wydajność | |
| Interfejs urządzenia | USB Typu-A |
| Wersja USB | 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) |
| Prędkość odczytu z nośnika | 20 MB/s |
| Prędkość zapisu nośnika | 10 MB/s |
| Pojemność | 512 GB |
| Dane opakowania | |
| Głębokość opakowania | 135 mm |
| Szerokość opakowania | 96 mm |
| Wysokość opakowania | 9,5 mm |
Gwarancja 24 miesiące