Producenci
Emtec ECMSDM128GEXG pamięć flash 128 GB MicroSDXC UHS-I
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
| Pamięć | |
|---|---|
| Prędkość odczytu z nośnika | 880 MB/s |
| Klasa szybkości wideo | V30 |
| Typ karty flesza | MicroSDXC |
| Klasa prędkości | Class 3 (U3) |
| Typ pamięci RAM | UHS-I |
| Prędkość zapisu nośnika | 550 MB/s |
| Pojemność | 128 GB |
| Podkładka tłumiąca | A1 |
| Cechy | |
| Stopień ochrony IP | IPX7 |
| Cechy zabezpieczeń | Wodoodporna |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 85 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -25 - 85 °C |
| Dane opakowania | |
| Głębokość opakowania | 6 mm |
| Szerokość opakowania | 96 mm |
| Wysokość opakowania | 135 mm |
| Ilość sztuk | 1 |
| Rodzaj opakowania | Blister |
| Pozostałe funkcje | |
| Certyfikaty zgodności | Federalna Komisja Łączności (FCC) RoHS ICES CE REACH RCM |
Gwarancja 24 miesiące