Producenci
Emtec X200 512 GB USB Type-C 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Czarny, Czerwony
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 10.4 Tiger |
| Kolor produktu | Czarny |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 7 Windows XP Windows 10 Windows Vista Windows 8 |
| Obsługiwany systemy operacyjne Linux | Tak |
| Cechy zabezpieczeń | Odporny na wstrząsy |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 38 g |
| Szerokość produktu | 45 mm |
| Głębokość produktu | 90 mm |
| Wysokość produktu | 10 mm |
| Ochrona | |
| Szyfrowanie sprzętu | Nie |
| Ochrona hasłem | Nie |
| Dane opakowania | |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Zawartość opakowania | |
| Przewody | USB Type-C na USB Type-A |
| Porty i interfejsy | |
| Technologia Thunderbolt | Nie |
| Wi-Fi | Nie |
| Złącze USB | USB Type-C |
| Wersja USB | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Dysk SSD | |
| Prędkość odczytu z nośnika | 450 MB/s |
| Interfejs | SATA III |
| Prędkość zapisu nośnika | 420 MB/s |
| Pojemność pamięci SSD | 512 GB |
| NVMe | Nie |
| Typ pamięci | 3D NAND |
Gwarancja 24 miesiące