Producenci
Emtec X205 Mini 256 GB USB Type-C USB 3.2 Gen 2x2 Srebrny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Tak |
| Kolor produktu | Srebrny |
| Cechy zabezpieczeń | Odporny na wstrząsy Wytrzymały na wibracje |
| Certyfikaty zgodności | ICES CE RoHS RCM Federalna Komisja Łączności (FCC) REACH |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych | iOS Android |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 69 mm |
| Waga produktu | 30 g |
| Wysokość produktu | 9 mm |
| Głębokość produktu | 34 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -25 - 85 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -25 - 85 °C |
| Porty i interfejsy | |
| Wi-Fi | Nie |
| Złącze USB | USB Type-C |
| Technologia Thunderbolt | Nie |
| Wersja USB | USB 3.2 Gen 2x2 |
| Pozostałe funkcje | |
| Okres gwarancji | 3 lat(a) |
| Dysk SSD | |
| Pojemność pamięci SSD | 256 GB |
| Prędkość odczytu z nośnika | 1100 MB/s |
Gwarancja 24 miesiące