Producenci
Enabot EBO X
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| Ostrzeżenie UE TSD | Zabawka nieodpowiednia dla dzieci poniżej 36 miesiąca życia Tylko do użytku domowego |
| Cechy | |
| Maksymalna prędkość | 1,5 m/s |
| Pojemność pamięci RAM | 2000 MB |
| Obsługiwane karty pamięci | SD |
| Materiały | Kopolimer akrylonitrylo-butadieno-styrenowy (ABS), Plastik |
| Typ produktu | Robot |
| Zdalnie sterowany | Tak |
| Ilość głośników | 1 |
| Obsługiwane formaty plików wideo | H.265 |
| Maksymalny kąt nachylenia | 15° |
| Sterowanie głosem | Tak |
| Obsługiwane formaty audio | PCM AAC |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Częstotliwości Wi-Fi | 2,4 GHz |
| Diody LED | Tak |
| Wykrywanie przeszkód | Tak |
| Pojemność pamięci wewnętrznej | 8 GB |
| Moc głośnika | 8 W |
| Wi-Fi | Tak |
| Zdalna obsługa za pomocą smartfona | Tak |
| Kolor produktu | Czarny Szary |
| Moc | |
| Rodzaj zasilania | Bateria do ponownego naładowania |
| Czas ładowania | 2 godz |
| Pojemność baterii | 2500 mAh |
| Typ obsługiwanych baterii | Wbudowana |
| Napięcie | 19 V |
| Czas pracy na zasilaniu akumulatorowym | 3 h |
| Prąd wejściowy | 2 A |
| Wymagane baterie | Tak |
| Pobór mocy | 9 W |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 168 mm |
| Wysokość produktu | 218 mm |
| Waga produktu | 1,7 kg |
| Szerokość produktu | 168 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Liczba dołączonych produktów | 1 szt. |
| Wyświetlacz | |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Kamera | |
| Typ kamery HD | HD |
| Wbudowana kamera/aparat | Tak |
| Kąt pola widzenia (FOV) | 106° |
| Maksymalna przesłona | 1,8 |
| Mikrofon | |
| Ilość wbudowanych mikrofonów | 4 |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Upewnij się, że produkt jest odpowiednio zainstalowany i zabezpieczony, aby zapobiec uszkodzeniom mechanicznym. Unikaj bezpośredniego kontaktu z wodą, aby zapobiec uszkodzeniom elektrycznym. Produkt zawiera elementy elektroniczne; nie należy wyrzucać do zwykłego śmietnika. |
| Tylko do użytku domowego | Tak |
| Stosować pod bezpośrednim nadzorem dorosłych | Tak |
| Nieodpowiedni dla dzieci poniżej 3 lat | Tak |
Gwarancja 24 miesiące