Producenci
Endgame Gear EGG-XM1RGB-DF myszka Gaming Po prawej stronie USB Typu-A Optyczny 16000 DPI
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Półprzezroczysty |
| Układ | Praworęczny |
| Moc | |
| Źródło zasilania | Kabel |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 66 mm |
| Waga produktu | 82 g |
| Głębokość produktu | 38 mm |
| Wysokość produktu | 122 mm |
| Myszka | |
| Interfejs urządzenia | USB Typu-A |
| Typ przewijania (scroll type) | Koło |
| Liczba przycisków | 6 |
| Technologia wykrywania ruchu | Optyczny |
| Rozdzielczość ruchu | 16000 DPI |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Ergonomia | |
| Długość kabla | 1,8 m |
Gwarancja 24 miesiące