Producenci
Endgame Gear MPJ450 Podkładka dla graczy Czarny, Zielony
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
| Waga i rozmiary | |
|---|---|
| Szerokość produktu | 450 mm |
| Grubość | 3 mm |
| Głębokość produktu | 400 mm |
| Wydajność | |
| Kolor produktu | Zielony Czarny |
| Kolor powierzchni | Obraz |
| Materiały | Osuszenie, Guma |
| Podkładka antypoślizgowa | Tak |
| Podkładka dla graczy | Tak |
| Materiał powierzchni | Tkanina |
| Podstawka na nadgarstek | Nie |
| Dane opakowania | |
| Ilość sztuk | 1 |
Gwarancja 24 miesiące