Producenci
Endgame Gear MPX390 Podkładka dla graczy Czarny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Waga i rozmiary | |
|---|---|
| Grubość | 3 mm |
| Głębokość produktu | 390 mm |
| Szerokość produktu | 390 mm |
| Wydajność | |
| Materiał powierzchni | Tkanina |
| Podkładka antypoślizgowa | Tak |
| Podkładka dla graczy | Tak |
| Kolor powierzchni | Monochromatyczny |
| Materiały | Tkanina, Silikon |
| Kolor produktu | Czarny |
| Podstawka na nadgarstek | Nie |
| Dane opakowania | |
| Ilość sztuk | 1 |
Gwarancja 24 miesiące