Producenci
Endgame Gear OP1 RGB myszka Gaming Po prawej stronie USB Typu-A Optyczny 26000 DPI
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor powierzchni | Monochromatyczny |
| Kolor produktu | Czarny |
| Układ | Praworęczny |
| Ergonomiczna konstrukcja | Tak |
| Materiały | Plastik, Policzterofluoroetylen (PTFE) |
| Moc | |
| Źródło zasilania | Kabel |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 51,5 g |
| Wysokość produktu | 37,2 mm |
| Głębokość produktu | 118,2 mm |
| Szerokość produktu | 60,5 mm |
| Dane opakowania | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Myszka | |
| Częstotliwość Polling rate | 125,500,1000 Hz |
| Typ przewijania (scroll type) | Koło |
| Interfejs urządzenia | USB Typu-A |
| Technologia wykrywania ruchu | Optyczny |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Przyspieszenie (max) | 50 G |
| Regulowana szybkość przesyłu | Tak |
| Rozdzielczość ruchu | 26000 DPI |
| Szybkość śledzenia myszy | 650 ips |
| Liczba przycisków | 6 |
| Liczba kółek przewijania myszy | 1 |
| Rodzaj przycisków | Wciskane przyciski |
| Ergonomia | |
| Długość kabla | 1,8 m |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Przechowywać z dala od źródeł ciepła. Produkt należy chronić przed wilgocią. Utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi odpadów elektronicznych. |
Gwarancja 24 miesiące