Producenci
Enermax Cieczowy Chłodzenie Procesora Aquafusion ADV 240mm RGB Biały
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Złącze wentylatora | 3-pin + 4-pin |
| Kolor produktu | Biały |
| Tworzywo chłodnicy | Aluminium |
| Oświetlenie LED | Tak |
| Liczba wentylatorów | 2 wentylatory |
| Kolor podświetlenia | Wielokolorowy |
| Tworzywo płyta podstawy | Miedź |
| Moc | |
| Natężenie pompy | 12 V |
| Prąd wentylatora | 0,38 A |
| Natężenie wentylatora | 12 V |
| Termiczny układ zasilania (TDP) | 360 W |
| Prąd pompy | 0,7 mA |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość chłodnicy | 12 cm |
| Wymiary wentylatora (szer. x głęb. x wys.) | 120 x 120 x 26 mm |
| Długość tuby | 40 cm |
| Szerokość chłodnicy | 27,4 cm |
| Wysokość chłodnicy | 2,7 cm |
| Głębokość opakowania | 205 mm |
| Szerokość opakowania | 322 mm |
| Wysokość opakowania | 137 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,92 kg |
| Wydajność | |
| Maksymalny przepływ powietrza | 79,8 ft³/min |
| Obsługiwane gniazda procesora | Socket FM1 LGA 2011 (Socket R) LGA 1366 (Socket B) Socket FM2 LGA 1200 (Socket H5) Gniazdo AM3 Socket AM4 Gniazdo AM5 LGA 1700 |
| Przeznaczenie | Procesor |
| Model | Zestaw do chłodzenia płynami |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 50000 h |
| Minimalne ciśnienie powietrza | 0,67 mmH2O |
| Ilość sztuk | 1 |
| Minimalna prędkość wentylatora | 500 RPM |
| Poziom hałasu wentylatora (max) | 32,6 dB |
| Maksymalne ciśnienie powietrza | 3,6 mmH2O |
| Typ łożyska | Ceramiczne łożysko |
| Średnica czaszy wentylatora | 12 cm |
| Maksymalna prędkość wentylatora | 2000 RPM |
| Minimalny przepływ powietrza | 39 ft³/min |
| Modulacja szerokości impulsu (PWM) wsparcie | Tak |
| Poziom hałasu wentylatora (min) | 15 dB |
| Średni czas wytrzymałości wentylatorów (MTTF) | 100000 h |
| Technologia łożyskowania pomp | Ceramiczne łożysko |
| Zawartość opakowania | |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Pozostałe funkcje | |
| Pasta termoprzewodząca | Tak |
| Tworzywo tuby | Guma |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733080 |
Gwarancja 24 miesiące