Producenci
Enermax ELC-LMIV360-SF system chłodzenia komputerów Procesor Zestaw do chłodzenia płynami 12 cm Czarny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny |
| Liczba wentylatorów | 3 wentylatory |
| Tworzywo płyta podstawy | Miedź |
| Tworzywo chłodnicy | Aluminium |
| Moc | |
| Termiczny układ zasilania (TDP) | 390 W |
| Prąd wentylatora | 0,08 A |
| Natężenie znamionowe | 0,35 A |
| Napięcie znamionowe | 12 V |
| Natężenie wentylatora | 12 V |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 120 mm |
| Głębokość opakowania | 137 mm |
| Głębokość produktu | 120 mm |
| Szerokość opakowania | 448 mm |
| Wysokość opakowania | 210 mm |
| Wysokość produktu | 26,8 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 2,46 kg |
| Szerokość chłodnicy | 39,4 cm |
| Wysokość chłodnicy | 2,7 cm |
| Głębokość chłodnicy | 12 cm |
| Wydajność | |
| Obsługiwane gniazda procesora | LGA 2066 LGA 1700 LGA 1851 |
| Model | Zestaw do chłodzenia płynami |
| Średnica czaszy wentylatora | 12 cm |
| Przeznaczenie | Procesor |
| Poziom hałasu wentylatora (max) | 23,46 dB |
| Maksymalny przepływ powietrza | 58,03 ft³/min |
| Minimalna prędkość wentylatora | 500 RPM |
| Maksymalna prędkość wentylatora | 1800 RPM |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 60000 h |
| Ciśnienie statyczne wentylatora | 2,4 mmH2O |
Gwarancja 24 miesiące