Enermax ERV650G-AHG-NAC moduł zasilaczy 650 W 20+4 pin ATX ATX Czarny
Enermax ERV650G-AHG-NAC moduł zasilaczy 650 W 20+4 pin ATX ATX Czarny - 2941683
  • nowość
Dostępność: brak towaru
Cena regularna:
315.00
Cena regularna:
ilość szt.
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Konstrukcja
Kolor produktuCzarny
Średnica czaszy wentylatora12 cm
Moc
Prąd wejściowy10-6 A
Częstotliwość wejściowa AC50/60 Hz
Napięcie wejściowe AC100 - 240 V
Funkcje ochrony zasilaniaElektryczność statyczna
Zabezpieczenie przeciążeniowe
Ochrona przez zbyt wysokim napięciem
Nadprądowe
Zabezpieczenie przed zbyt niskim napięciem
Łączna moc (+3.3 V)100 W
Maksymalny prąd wyjściowy (+5 V)20 A
Maksymalny prąd wyjściowy (+3.3V)20 A
Maksymalny prąd wyjściowy (+5 Vsb)2,5 A
Maksymalny prąd wyjściowy (+12 V1)54,1 A
Maksymalny prąd wyjściowy (-12 V)0,4 A
Łączna moc (+12 V)649,2 W
Łączna moc (+5 V)100 W
Łączna moc650 W
Waga i rozmiary
Głębokość produktu140 mm
Wysokość produktu86 mm
Szerokość produktu150 mm
Wydajność
MTBF (Średni okres międzyawaryjny)100000 h
PrzeznaczeniePC
Rodzaj zasilacza (PSU)ATX
Certyfikat 80 PLUS80 PLUS Gold
Dane opakowania
Waga wraz z opakowaniem1,5 kg
Szerokość opakowania190 mm
Wysokość opakowania110 mm
Głębokość opakowania310 mm
Porty i interfejsy
Złącze zasilania EPS (4+4 pin)Nie
Typ okablowaniaNiemodularne
Motherboard power connector20+4 pin ATX