Producenci
Enermax ETS-T41D system chłodzenia komputerów Procesor Chłodnica powietrza Czarny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny |
| Ilość ciepłowodów | 4 |
| Materiał statecznika | Aluminium |
| Tworzywo płyta podstawy | Miedź |
| Moc | |
| Natężenie wentylatora | 12 V |
| Prąd wentylatora | 0,19 A |
| Termiczny układ zasilania (TDP) | 250 W |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 157 mm |
| Głębokość produktu | 100 mm |
| Średnica ciepłowodów | 6 mm |
| Wymiary wentylatora (szer. x głęb. x wys.) | 120 x 120 x 25 mm |
| Szerokość produktu | 120 mm |
| Waga produktu | 750 g |
| Wydajność | |
| Średni czas wytrzymałości wentylatorów (MTTF) | 80000 h |
| Maksymalna prędkość wentylatora | 1600 RPM |
| Prędkość obrotowa wentylatora VRM (min.) | 600 RPM |
| Przepływ powietrza | 118,3 m³/h |
| Minimalny przepływ powietrza | 29,46 ft³/min |
| Złącze pompy | 4-pin |
| Minimalna prędkość wentylatora | 600 RPM |
| Poziom hałasu wentylatora (max) | 25 dB |
| Przeznaczenie | Procesor |
| Prędkość obrotowa wentylatora VRM (maks.) | 1400 RPM |
| Maksymalne ciśnienie powietrza w wentylatorze 2 | 1,12 mmH2O |
| Maksymalny przepływ powietrza w wentylatorze 2 | 56,53 ft³/min |
| Maksymalne ciśnienie powietrza | 1,39 mmH2O |
| Minimalne ciśnienie powietrza | 0,36 mmH2O |
| Maksymalny przepływ powietrza | 69,63 ft³/min |
| Model | Chłodnica powietrza |
Gwarancja 24 miesiące