Producenci
Enermax ETS-TD60D system chłodzenia komputerów Procesor Chłodnica powietrza 12 cm Czarny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny |
| Tworzywo płyta podstawy | Miedź |
| Ilość ciepłowodów | 6 |
| Materiał statecznika | Aluminium |
| Moc | |
| Prąd wentylatora | 0,19 A |
| Termiczny układ zasilania (TDP) | 280 W |
| Natężenie wentylatora | 12 V |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 1,01 kg |
| Wymiary wentylatora (szer. x głęb. x wys.) | 120 x 120 x 25 mm |
| Średnica ciepłowodów | 6 mm |
| Szerokość produktu | 120 mm |
| Wysokość produktu | 159 mm |
| Głębokość produktu | 134 mm |
| Wydajność | |
| Maksymalne ciśnienie powietrza | 1,39 mmH2O |
| Model | Chłodnica powietrza |
| Minimalne ciśnienie powietrza | 0,36 mmH2O |
| Przeznaczenie | Procesor |
| Średnica czaszy wentylatora | 12 cm |
| Poziom hałasu (wysoka prędkość) | 25 dB |
| Minimalny przepływ powietrza | 29,46 ft³/min |
| Maksymalny przepływ powietrza | 69,63 ft³/min |
| Maksymalna prędkość wentylatora | 1600 RPM |
| Złącze pompy | 4-pin |
| Minimalna prędkość wentylatora | 600 RPM |
| Średni czas wytrzymałosci pompy (MTTF) | 80000 h |
Gwarancja 24 miesiące