Producenci
Enermax Zasilacz PC/Serwerowy 650W Revolution3 80+ Złoty FULLMOD (ERV650G-AHG-MAC)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Średnica czaszy wentylatora | 12 cm |
| Kolor produktu | Czarny |
| Moc | |
| Łączna moc | 650 W |
| Prąd wejściowy | 10-6 A |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+5 V) | 20 A |
| Łączna moc (+12 V) | 649,2 W |
| Funkcje ochrony zasilania | Zabezpieczenie przeciążeniowe Krótkie spięcie Ochrona przez zbyt wysokim napięciem Nadprądowe Zabezpieczenie przed zbyt niskim napięciem |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Łączna moc (+5 V) | 100 W |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+12 V) | 54,1 A |
| Łączna moc (-12V) | 4,8 W |
| Łączna moc (+3.3 V) | 100 W |
| Łączna moc (+5 Vsb) | 12,5 W |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+3.3V) | 20 A |
| Maksymalny prąd wyjściowy (-12 V) | 0,4 A |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+5 Vsb) | 2,5 A |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 86 mm |
| Szerokość produktu | 150 mm |
| Głębokość produktu | 140 mm |
| Wydajność | |
| Rodzaj zasilacza (PSU) | ATX |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 100000 h |
| Przeznaczenie | PC |
| Certyfikat 80 PLUS | 80 PLUS Gold |
| Dane opakowania | |
| Szerokość opakowania | 190 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,5 kg |
| Wysokość opakowania | 110 mm |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Głębokość opakowania | 310 mm |
| Porty i interfejsy | |
| Typ okablowania | W pełni modułowy |
| Złącze zasilania EPS (4+4 pin) | Tak |
| Motherboard power connector | 20+4 pin ATX |
Gwarancja 24 miesiące