Producenci
Epiphone Les Paul Special Satin E1 VSV Tobacco Sunburst Vintage - Gitara elektryczna
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| Materiał korpusu | Topola |
| Tworzywo gryfu | Okoume |
| Przetwornik przy gryfie | Humbucker/Epiphone 650R |
| Szerokość siodełka | 4,3 cm |
| Typ progu | Medium Jumbo |
| Profil gryfu | 1960s SlimTaper™ D-shape |
| Liczba progów | 22 |
| Menzura | 24 3/4" (62,86 cm) |
| Typ mostka | Tune-o-matic |
| Promień podstrunnicy | 35,56 cm |
| Układ przetworników | H-H |
| Przełącznik przetwornika | 3-pozycyjny |
| Przetwornik przy mostku | Humbucker/Epiphone 700T |
| Cechy | |
| Kolor produktu | Czarny Brązowy |
| Nazwa koloru | Vintage Sunburst |
| Kształt korpusu | Les Paul |
| Typ gitary | Gitara elektryczna |
| Ilość strun | 6 strun(y) |
| Przeznaczona dla | Praworęcznych |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Regularnie sprawdzaj stan kabli i połączeń elektrycznych. Unikaj dużych zmian temperatury i wilgotności. Przechowuj w suchym miejscu, aby zapobiec uszkodzeniu drewna. |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące