Producenci
Epos Call Center & Office DW 30 PRO 2 Phone
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| Okres gwarancji | 2 lat(a) |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 85 g |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 5 - 45 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 20 - 95% |
| Zakres wilgotności względnej | 20 - 85% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 70 °C |
| Wydajność | |
| Technologie ochrony słuchu | EPOS ActiveGard |
| Typ zestawu słuchawkowego | Stereofoniczny |
| Styl noszenia | Nagłowny |
| Kolor produktu | Srebrny Czarny |
| Typ produktu | Zestaw słuchawkowy |
| Zastosowanie | Biuro/centrum telefoniczne |
| Podłączane systemy DECT | Tak |
| Dane opakowania | |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Wysokość opakowania | 165 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 796 g |
| Głębokość opakowania | 165 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Arkusz bezpieczeństwa | Tak |
| Przewody | Zasilanie Telefon Audio |
| Stacja bazowa | Tak |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Zasilacz sieciowy | Tak |
| Rozmiar wkładki dousznej | 5 cm |
| Porty i interfejsy | |
| Pasmo częstotliwości | 1.88 - 1.9 GHz |
| Zasięg bezprzewdowego router'a | 180 m |
| Sposób łączności | Bezprzewodowy |
| Bateria | |
| Akumulatorek | Tak |
| Czas ładowania | 1 h |
| Czas gotowości | 100 h |
| Zasilanie bateryjne | Tak |
| Czas rozmowy | 12 h |
| Rodzaj baterii | Litowo-polimerowa (LiPo) |
| Pozostałe funkcje | |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85183000 |
| Objętość kartonu dostawczego | 4360 cm3 |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 385 mm |
| Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) | 8,7 kg |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 8 szt. |
| Mikrofon | |
| Typ mikrofonu | Na wysięgniku |
| Typ kierunku mikrofonu | Mikrofon dwukierunkowy |
| Częstotliwość mikrofonu | 150 - 6800 Hz |
| Wyciszenie mikrofonu | Tak |
| Mikrofon z redukcją szumów | Tak |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Produkt zawiera baterie, które powinny być prawidłowo utylizowane. Nie demontuj ani nie modyfikuj produktu samodzielnie. Przed użyciem zapoznaj się z instrukcją obsługi. |
| Słuchawki | |
| Pasmo przenoszenia | 150 - 6800 Hz |
| System akustyczny | Otwarty |
| Tłumienie hałasu | Tak |
| Stacja bazowa | |
| Kolor stacji bazowej | Czarny Srebrny |
Gwarancja 24 miesiące