Producenci
Epson EB-810E projektor danych Projektor ultrakrótkiego rzutu 5000 ANSI lumenów 3LCD 1080p (1920x1080) Biały
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Interaktywny | Nie |
| Poziom hałasu | 35 dB |
| Ochrona hasłem | Tak |
| Technologia High Dynamic Range (HDR) | Hybrid Log-Gamma (HLG) High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Poziom hałasu (tryp ekonomiczn) | 26 dB |
| Obsługa High Dynamic Range (HDR) | Tak |
| Konstrukcja | |
| Przeznaczenie | Sufit, Komputer stacjonarny, Ściana |
| Typ gniazda zamka kabla | Kensington |
| Kensington Lock | Tak |
| Kolor produktu | Biały |
| Typ produktu | Projektor ultrakrótkiego rzutu |
| Pozycjonowanie na rynku | Biznes |
| Moc | |
| Pobór mocy | 290 W |
| Zużycie energii w trybie energooszczędnym | 0,4 W |
| Pobór mocy (max) | 380 W |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Pobór mocy (tryb ekonomiczny) | 286 W |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 12,5 kg |
| Wysokość produktu | 156 mm |
| Głębokość produktu | 341 mm |
| Szerokość produktu | 695 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -10 - 60 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 20 - 80% |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 10 - 90% |
| Sieć | |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 10 Mbit/s 100 Mbit/s |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 4 (802.11n) Wi-Fi 5 (802.11ac) 802.11g 802.11a 802.11b |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Wi-Fi | Tak |
| Miracast | Tak |
| Smart TV | Nie |
| Zawartość opakowania | |
| Przewody | Prąd przemienny |
| W zestawie pilot zdalnego sterowania | Tak |
| Baterie w zestawie | Tak |
| Wyświetlacz | |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Multimedia | |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Nośnik danych | |
| Zintegrowany czytnik kart | Nie |
| Porty i interfejsy | |
| Interfejs SCSI | RS-232C |
| Ilość portów HDMI | 3 |
| Liczba portów USB 2.0 | 2 |
| Port DVI | Nie |
| Ilość portów USB 2.0 typu-A | 2 |
| Port HDBaseT | Tak |
| Typ portu serwisowego | USB Typu B |
| Video | |
| Kompatybilność 3D | Nie |
| System formatu sygnału analogowego | Nieobsługiwany |
| Pełny HD | Tak |
| Tryby kolorów wideo | Naturalny Kino Multi-projection Tryb symulacji DICOM Dynamiczny Prezentacja Tablica |
| System obiektywów | |
| Długość stałej ogniskowej | 2,3 mm |
| Ostrość | Ręczny |
| Stosunek ogniskowej (relatywna apertura) | 1,8 |
| Współczynnik zbliżenia | 1.35:1 |
| Stosunek padania | 0.16 - 0.40:1 |
| Projektor | |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Zasięg skanowania (długość) | 192 - 240 Hz |
| Kompatybilność rozmiaru ekranu | 2032 - 4064 mm (80 - 160") |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 2500000:1 |
| Projektor smart | Nie |
| Naturalna rozdzielczość projektora | 1080p (1920x1080) |
| Technologia projekcji | 3LCD |
| Jasność projektora | 5000 ANSI lumenów |
| Źródło światła | |
| Rodzaj źródła światła | Laser |
| Żywotność źródła światła (tryb ekonomiczny) | 30000 h |
| Żywotność źródła światła | 20000 h |
Gwarancja 24 miesiące