Producenci
Epson EB-L630SU
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| HDCP | Tak |
| Kraj pochodzenia | Filipiny |
| Poziom hałasu | 38 dB |
| Poziom hałasu (tryp ekonomiczn) | 27 dB |
| Ochrona hasłem | Tak |
| Konstrukcja | |
| Typ gniazda zamka kabla | Kensington |
| Przeznaczenie | Sufit, Komputer stacjonarny |
| Kolor produktu | Biały |
| Kensington Lock | Tak |
| Typ produktu | Projektor o standardowym rzucie |
| Pozycjonowanie na rynku | Prezentacja |
| Moc | |
| Napięcie wejściowe AC | 100-240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Pobór mocy | 345 W |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,3 W |
| Pobór mocy (tryb ekonomiczny) | 258 W |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 440 mm |
| Głębokość opakowania | 560 mm |
| Głębokość produktu | 334 mm |
| Waga produktu | 8,4 kg |
| Szerokość opakowania | 540 mm |
| Wysokość opakowania | 210 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 12,3 kg |
| Wysokość produktu | 136 mm |
| Warunki pracy | |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 10 - 90% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -10 - 60 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 20 - 80% |
| Sieć | |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 4 (802.11n) 802.11g 802.11b |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 100 Mbit/s 1000 10 Mbit/s |
| Wi-Fi | Tak |
| Miracast | Tak |
| Zawartość opakowania | |
| Przewody | Prąd przemienny |
| Baterie w zestawie | Tak |
| Adapter WLAN w zestawie | Tak |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| W zestawie pilot zdalnego sterowania | Tak |
| Karta gwarancyjna | Tak |
| Wyświetlacz | |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Oprogramowanie | |
| Pomoc do oprogramowania | via: Crestron Integrated Partner, Extron IP Link, Extron XTP, AMX Device Discovery, Control4 Simple Device Discovery Protocol |
| Multimedia | |
| Moc wyjściowa (RMS) | 10 W |
| Ilość wbudowanych głośników | 1 |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Nośnik danych | |
| Zintegrowany czytnik kart | Nie |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów USB 2.0 typu B | 1 |
| Ilość portów HDMI | 3 |
| Liczba portów VGA (D-Sub) | 3 |
| Port DVI | Nie |
| Liczba portów USB 2.0 | 2 |
| Wejscie Audio (L,P) | 1 |
| Interfejs SCSI | RS-232C |
| Pozostałe funkcje | |
| Obsługiwane protokoły sieciowe | HTTPS, IPv6, SNMP, ESC/VP.net, PJLink |
| Dane logistyczne | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Produkty na palecie (UK) | 14 szt. |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85286200 |
| Produktów na palecie | 14 szt. |
| Video | |
| Kompatybilność 3D | Nie |
| Pełny HD | Tak |
| Przetwarzanie wideo | 10 bit |
| System formatu sygnału analogowego | Nieobsługiwany |
| Tryby kolorów wideo | Tryb symulacji DICOM Kino Multi-projection Dynamiczny sRGB Prezentacja |
| System obiektywów | |
| Zakres poziomego przesuwania obiektywu | -20 - 20% |
| Zakres pionowego przesuwania obiektywu | -50 - 50% |
| Rodzaj zoomu | Automatyczna |
| Ostrość | Ręczny |
| Długość stałej ogniskowej | 1,18 cm |
| Możliwość przybliżenia | Tak |
| Stosunek padania | 0.80:1 |
| Współczynnik zbliżenia | 1.35:1 |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Chroń urządzenie przed wilgocią i zalaniem. Zapewnić odpowiednią wentylację urządzenia podczas pracy. Nie patrzeć bezpośrednio w wiązkę laserową. |
| Projektor | |
| Natywna proporcja obrazu | 16:10 |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 2500000:1 |
| Odległość projekcji | 0,9 - 3,5 m |
| Jasność projektora (tryb ekonomiczny) | 4200 ANSI lumenów |
| Korekcja Keystone'a, pion | -30 - 30° |
| Odległość projekcji (wide) | 0,9 - 3,5 m |
| Technologia projekcji | 3LCD |
| Kompatybilność rozmiaru ekranu | 1270 - 5080 mm (50 - 200") |
| Naturalna rozdzielczość projektora | WUXGA (1920x1200) |
| Jasność projektora | 6000 ANSI lumenów |
| Rozmiar matrycy | 1,7 cm (0.67") |
| Ilość kolorów | 1.07 biliona kolorów |
| Korekcja Keystone'a, poziom | -30 - 30° |
| Źródło światła | |
| Rodzaj źródła światła | Laser |
| Żywotność źródła światła | 20000 h |
| Żywotność źródła światła (tryb ekonomiczny) | 30000 h |
Gwarancja 24 miesiące