Producenci
Epson EB-W55 4000 ANSI lumenów 3LCD WXGA (1200x800) Biały
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Poziom hałasu (tryp ekonomiczn) | 28 dB |
| Tryby ustawione | Tablica Dynamiczny sRGB Kino |
| Interaktywny | Nie |
| Ochrona hasłem | Tak |
| Poziom hałasu | 37 dB |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Biały |
| Kensington Lock | Tak |
| Przeznaczenie | Sufit, Komputer stacjonarny |
| Typ gniazda zamka kabla | Kensington |
| Pozycjonowanie na rynku | Kino domowe |
| Moc | |
| Pobór mocy (tryb ekonomiczny) | 181 W |
| Pobór mocy | 284 W |
| Zużycie energii w trybie energooszczędnym | 0,3 W |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 237 mm |
| Waga produktu | 2,6 kg |
| Szerokość produktu | 302 mm |
| Wysokość produktu | 92 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres wilgotności względnej | 41 - 95% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 5 - 35 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 10 - 90% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -10 - 60 °C |
| Sieć | |
| Smart TV | Nie |
| Przewodowa sieć LAN | Nie |
| Standardy Wi- Fi | 802.11b 802.11g 802.11a Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Wi-Fi | Tak |
| Zawartość opakowania | |
| W zestawie pilot zdalnego sterowania | Tak |
| Przewody | Prąd przemienny |
| Baterie w zestawie | Tak |
| Wyświetlacz | |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Multimedia | |
| Ilość wbudowanych głośników | 1 |
| Moc wyjściowa (RMS) | 2 W |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Nośnik danych | |
| Zintegrowany czytnik kart | Nie |
| Porty i interfejsy | |
| Typ portu serwisowego | USB Typu B |
| Ilość portów USB 2.0 typu-A | 1 |
| Ilość portów HDMI | 2 |
| Port DVI | Nie |
| Video | |
| Kompatybilność 3D | Nie |
| Pełny HD | Nie |
| System formatu sygnału analogowego | Nieobsługiwany |
| System obiektywów | |
| Współczynnik zbliżenia | 1.2:1 |
| Stosunek padania | 1.30 - 1.56:1 |
| Zasięg obiektywu | 1,49 - 1,72 |
| Rodzaj zoomu | Ręczny |
| Ostrość | Ręczny |
| Długość ogniskowa | 16.9 - 20.28 mm |
| Projektor | |
| Jasność projektora | 4000 ANSI lumenów |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 16000:1 |
| Rozmiar matrycy | 1,5 cm (0.59") |
| Technologia projekcji | 3LCD |
| Kompatybilność rozmiaru ekranu | 838,2 - 8128 mm (33 - 320") |
| Korekcja Keystone'a, poziom | -30 - 30° |
| Jasność projektora (tryb ekonomiczny) | 2600 ANSI lumenów |
| Korekcja Keystone'a, pion | -30 - 30° |
| Naturalna rozdzielczość projektora | WXGA (1200x800) |
| Odległość projekcji | 1,68 - 2,02 m |
| Natywna proporcja obrazu | 16:10 |
| Źródło światła | |
| Rodzaj źródła światła | Lampa |
| Typ lamp | UHE |
| Żywotność źródła światła (tryb ekonomiczny) | 12000 h |
| Moc lampy | 210 W |
| Żywotność źródła światła | 6000 h |
Fabryczna Gwarancja 36 miesięcy