Producenci
Epson EH-TW840 4000 ANSI lumenów 3LCD 1080p (1920x1080) Biały
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Interaktywny | Nie |
| Poziom hałasu (tryp ekonomiczn) | 28 dB |
| Poziom hałasu | 37 dB |
| Konstrukcja | |
| Przeznaczenie | Sufit, Komputer stacjonarny |
| Pozycjonowanie na rynku | Kino domowe |
| Typ gniazda zamka kabla | Kensington |
| Kolor produktu | Biały |
| Kensington Lock | Tak |
| Moc | |
| Pobór mocy (tryb ekonomiczny) | 181 W |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Pobór mocy | 284 W |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Zużycie energii w trybie energooszczędnym | 0,3 W |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 302 mm |
| Głębokość produktu | 252 mm |
| Wysokość produktu | 92 mm |
| Waga produktu | 2,7 kg |
| Warunki pracy | |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 10 - 90% |
| Zakres wilgotności względnej | 41 - 95% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 5 - 35 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -10 - 60 °C |
| Sieć | |
| Smart TV | Nie |
| Przewodowa sieć LAN | Nie |
| Zawartość opakowania | |
| Przewody | Prąd przemienny |
| W zestawie pilot zdalnego sterowania | Tak |
| Baterie w zestawie | Tak |
| Wyświetlacz | |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Multimedia | |
| Ilość wbudowanych głośników | 1 |
| Moc wyjściowa (RMS) | 2 W |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Nośnik danych | |
| Zintegrowany czytnik kart | Nie |
| Porty i interfejsy | |
| Typ portu serwisowego | USB Typu B |
| Ilość portów USB 2.0 typu-A | 1 |
| Port DVI | Nie |
| Ilość portów HDMI | 2 |
| Video | |
| Tryby kolorów wideo | Żywy Kino Dynamiczny Naturalny |
| System formatu sygnału analogowego | Nieobsługiwany |
| Kompatybilność 3D | Nie |
| Pełny HD | Tak |
| System obiektywów | |
| Ostrość | Ręczny |
| Długość ogniskowa | 16.9 - 20.28 mm |
| Stosunek padania | 1.21 - 1.45:1 |
| Rodzaj zoomu | Ręczny |
| Współczynnik zbliżenia | 1.2:1 |
| Zasięg obiektywu | 1,49 - 1,72 |
| Projektor | |
| Jasność projektora (tryb ekonomiczny) | 2200 ANSI lumenów |
| Odległość projekcji (wide) | 1,6 - 1,92 m |
| Odległość projekcji (tele) | 1,6 - 1,92 m |
| Korekcja Keystone'a, pion | -30 - 30° |
| Projektor smart | Nie |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 16000:1 |
| Korekcja Keystone'a, poziom | -30 - 30° |
| Kompatybilność rozmiaru ekranu | 863,6 - 8559,8 mm (34 - 337") |
| Jasność projektora | 4000 ANSI lumenów |
| Ilość kolorów | 16.7 miliona kolorów |
| Technologia projekcji | 3LCD |
| Rozmiar matrycy | 1,57 cm (0.62") |
| Naturalna rozdzielczość projektora | 1080p (1920x1080) |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Źródło światła | |
| Typ lamp | UHE |
| Żywotność źródła światła (tryb ekonomiczny) | 12000 h |
| Rodzaj źródła światła | Lampa |
| Żywotność źródła światła | 6000 h |
Fabryczna Gwarancja 36 miesięcy