Producenci
Epson EcoTank ET-M1120 drukarka atramentowa 1440 x 720 DPI A4 Wi-Fi
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Podwójne drukowanie | Nie |
| Ilość dysz głowicy drukującej | 180 nozzles black |
| Języki opisu strony | GDI ESC P ESC/P-R |
| Cykl pracy (zalecany) | 250 - 1500 stron/mies. |
| Kolor | Nie |
| Maksymalne obciążenie | 15000 stron/mies. |
| System zbiorników z atramentem | Tak |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kraj pochodzenia | Filipiny |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Pozycjonowanie na rynku | Dom i biuro |
| Moc | |
| Zużycie prądu (tryb gotowości) | 3 W |
| Średnie zużycie energii podczas drukowania | 14 W |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Tryb wyłączenia | 0,2 W |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 267 mm |
| Wysokość produktu | 161 mm |
| Szerokość produktu | 375 mm |
| Waga produktu | 3,5 kg |
| Sieć | |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | WPA2-AES 128-bit WEP WPA-PSK WPA2-PSK 64-bit WEP WPA-TKIP |
| Wi-Fi | Tak |
| Technologie mobilnego wydruku | Epson Email Print Epson Remote Print Epson Connect Epson iPrint |
| Wymagania systemowe | |
| Obsługiwane systemy operacyjne serwera | Windows Server 2008 R2 Windows Server 2016 Windows Server 2012 x64 Windows Server 2012 R2 Windows Server 2003 R2 Windows Server 2008 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 Windows 7 Windows 8.1 Windows XP Professional x64 Windows 8 Windows 8.1 x64 Windows Vista x64 |
| Dane opakowania | |
| Szerokość opakowania | 335 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 4,69 kg |
| Wysokość opakowania | 282 mm |
| Ilość sztuk | 1 |
| Głębokość opakowania | 437 mm |
| Pojemność pojemnika (czarny) | 5000 stron(y) |
| Porty i interfejsy | |
| Standardowe interfejsy | USB 2.0 |
| Port USB | Tak |
| Pozostałe funkcje | |
| Technologia druku | Atramentowa |
| Maks. pojemność podajnika (papier fotograficzny) | 150 ark. |
| Sposób wydruku | Epson Micro Piezo |
| Objętość kropli atramentu | 3 |
| Prędkość drukowania | |
| Czas wydruku pierwszej strony (a4, w czerni) | 8 s |
| Prędkość drukowania (A4/US Letter, w czerni, tryb normal) | 32 stron/min |
| Maksymalna rozdzielczość | 1440 x 720 DPI |
| Moc wejściowa i wyjściowa | |
| Całkowita pojemność wyjściowa | 30 ark. |
| Całkowita pojemność wejściowa | 150 ark. |
| Typ wkładu papieru | Podajnik papieru |
| Dane logistyczne | |
| Produktów na palecie | 35 szt. |
| Wysokość brutto palety | 197 cm |
| Wysokość palety (UK) | 197 cm |
| Szerokość brutto palety | 80 cm |
| Długość brutto palety | 120 cm |
| Produkty na warstwę na palecie (UK) | 6 szt. |
| Szerokość palety (UK) | 100 cm |
| Produkty na warstwę palety | 5 szt. |
| Długość palety (UK) | 120 cm |
| Produkty na palecie (UK) | 42 szt. |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84433210 |
| Obsługa papieru | |
| Rozmiary seri A ISO (A0…A9) | A4 |
| Typy nośników podajnika papieru | Papier fotograficzny |
| Gramatura podajnika papieru | 64 - 90 g/m2 |
| Maksymalny rozmiar papieru ISO (seria A) | A4 |
| Rozmiary nośników non-ISO | Prawny |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Ostrzeżenia | Unikaj kontaktu z atramentem, może powodować podrażnienia skóry. Nie wyrzucaj zużytych urządzeń i tonerów do zwykłego śmietnika, mogą one zawierać substancje szkodliwe dla środowiska. Postępuj zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi utylizacji elektronicznych urządzeń wielofunkcyjnych. |
| Zrównoważony rozwój | |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | ENERGY STAR |
Gwarancja 24 miesiące