Producenci
Epson EcoTank ET-M3180 Atramentowa A4 1200 x 2400 DPI 39 stron/min Wi-Fi
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kraj pochodzenia | Filipiny |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Maksymalne obciążenie | 5000 stron/mies. |
| Języki opisu strony | PCL 5e PCL 6 |
| Cykl pracy (zalecany) | 200 - 1500 stron/mies. |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Kolorowy wyświetlacz | Tak |
| Przekątna ekranu | 2,4" |
| Pozycjonowanie na rynku | Dom i biuro |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Typ ekranu | LCD |
| Moc | |
| Tryb wyłączenia | 0,2 W |
| Zużycie prądu (tryb gotowości) | 5,7 W |
| Średnie zużycie energii podczas kopiowania | 12 W |
| Typowe zużycie energii (TEC) Energy Star | 0,2 kWh/tydz. |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Średnie zużycie energii podczas drukowania | 14 W |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 7,3 kg |
| Wysokość produktu | 346 mm |
| Głębokość produktu | 347 mm |
| Szerokość produktu | 375 mm |
| Sieć | |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | 64-bit WEP WPA2-PSK 128-bit WEP WPA-PSK WPA-TKIP WPA2-AES |
| Technologie mobilnego wydruku | Epson Connect Apple AirPrint Epson iPrint Epson Email Print Epson Remote Print Google Cloud Print |
| Wi-Fi | Tak |
| Protokoły zarządzające | SNMP, HTTP, DHCP, BOOTP, APIPA, DDNS, mDNS, SNTP, SLP, WSD, LLTD, Ping |
| Wymagania systemowe | |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 8 Windows 10 x64 Windows Vista Windows 7 x64 Windows 7 Windows 8.1 Windows 8 x64 Windows 10 Windows 8.1 x64 Windows Vista x64 Windows XP Windows XP Professional x64 |
| Obsługiwane systemy operacyjne serwera | Windows Server 2012 x64 Windows Server 2016 Windows Server 2012 R2 Windows Server 2008 R2 Windows Server 2008 Windows Server 2008 x64 Windows Server 2003 R2 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 10.8 Mountain Lion Mac OS X 10.7 Lion Mac OS X 10.12 Sierra Mac OS X 10.9 Mavericks Mac OS X 10.14 Mojave Mac OS X 10.11 El Capitan Mac OS X 10.10 Yosemite Mac OS X 10.13 High Sierra |
| Wydajność | |
| Zintegrowany czytnik kart | Nie |
| Pojemność pamięci wewnętrznej | 2 MB |
| Poziom mocy akustycznej (drukowanie) | 6,9 dB |
| Poziom ciśnienia akustycznego (drukowanie) | 56 dB |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 9,29 kg |
| Szerokość opakowania | 410 mm |
| Wysokość opakowania | 420 mm |
| Głębokość opakowania | 440 mm |
| Ilość sztuk | 1 |
| Zawartość opakowania | |
| Karta gwarancyjna | Tak |
| Przewody | Prąd przemienny |
| Pojemność pojemnika (czarny) | 11000 stron(y) |
| Porty i interfejsy | |
| Standardowe interfejsy | Ethernet, USB 2.0, Sieć bezprzewodowa LAN |
| Bezpośrednie drukowanie | Tak |
| Port USB | Tak |
| Pozostałe funkcje | |
| Obsługiwane protokoły sieciowe | TCP/IPv4, TCP/IPv6 |
| Objętość kropli atramentu | 2,8 |
| Poziom hałasu | 56 dB |
| Faks polling | Tak |
| Inne obsługiwane protokoły sieciowe | WSD-Scan |
| Ilość dysz głowicy drukującej | 400 nozzles black |
| Sposób wydruku | Epson PrecisionCore |
| Liczba użytkowników | 3 użyt. |
| Prędkość drukowania | |
| Podwójne drukowanie | Tak |
| Prędkość druku (ISO/IEC 24734) czarny | 20 stron/min |
| Prędkość drukowania (A4/US Letter, w czerni, tryb normal) | 39 stron/min |
| Technologia druku | Atramentowa |
| Czas wydruku pierwszej strony (a4, w czerni) | 6 s |
| Prędkość podwójnego druku (czarny, jakość normalna, A4/US Letter) | 9 stron/min |
| Drukowanie | Drukowanie mono |
| Maksymalna rozdzielczość | 1200 x 2400 DPI |
| Prędkość druku dwustronnego (ISO/IEC 24734, A4) czarny | 9 stron/min |
| Kopiowanie | |
| Kopiowanie | Kopiowanie mono |
| Maksymalna wielkość kopii | A4 |
| Maksymalna liczba kopii | 99 kopii |
| Kopiowanie dwustronne | Tak |
| Maksymalna rozdzielczość kopiowania | 600 x 600 DPI |
| Zmniejszanie/powiększanie kopii | 25 - 400% |
| Moc wejściowa i wyjściowa | |
| Automatyczny podajnik dokumentów (ADF) | Tak |
| Pojemność automatycznego podajnika papieru | 35 ark. |
| Całkowita liczba podajników | 1 |
| Maksymalna pojemność podajnika (arkusze) | 250 ark. |
| Całkowita pojemność wejściowa | 250 ark. |
| Całkowita pojemność wyjściowa | 100 ark. |
| Typ wkładu papieru | Podajnik papieru |
| Faks | |
| Szybkość modemu | 33,6 Kbit/s |
| Tryb naprawy błędów | Tak |
| Pamięć faksu | 180 stron(y) |
| Prędkość transmisyjna faksu | 3 s/str. |
| Automatyczne ponowne wybieranie numeru | Tak |
| Przekazywanie faksu | Tak |
| Prędkość wybierania numeru | Tak |
| Fax | Faksowanie mono |
| Przekazywanie faksów do | PC |
| Maksymalna liczba numerów szybkiego wybierania | 100 |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84433100 |
| Waga brutto palety | 0 g |
| Produkty na warstwę palety | 2 szt. |
| Produktów na palecie | 10 szt. |
| Produkty na palecie (UK) | 20 szt. |
| Produkty na warstwę na palecie (UK) | 4 szt. |
| Waga palety (UK) | 0 g |
| Skanowanie | |
| Skanuj do | Chmura |
| Optyczna rozdzielczość skanowania | 1200 x 2400 DPI |
| Prędkość skanowania (kolor) | 7 cali/min |
| Format kompresji zdjęć | PNG BMP TIFF JPEG PICT |
| Optyczna rozdzielczość skanowania (ADF) | 1200 x 2400 DPI |
| Technologia skanowania | CIS |
| Skanowanie | Skanowanie w kolorze |
| Prędkość skanowania (czarny) | 7 cali/min |
| Obsługiwane formaty dokumentów | PDF |
| Podwójne skanowanie | Nie |
| Obsługa papieru | |
| Rozmiary seri A ISO (A0…A9) | A4 |
| Maksymalny rozmiar papieru ISO (seria A) | A4 |
| Rozmiary nośników non-ISO | Prawny |
| Gramatura podajnika papieru | 64 - 256 g/m² |
| Typy nośników podajnika papieru | Zwykłyˌ czysty papier |
Gwarancja 24 miesiące