Producenci
Epson Lens - ELPLM13 - EB-L25000U Zoom Lens
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kraj pochodzenia | Japonia |
| Kolor produktu | Czarny |
| Długość ogniskowa | 71.6 - 107.3 mm |
| Współczynnik zbliżenia | 1 - 1,52 |
| Zasięg obiektywu | 1,9 - 2,4 |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość opakowania | 325 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 12,12 g |
| Szerokość opakowania | 350 mm |
| Waga produktu | 9,5 kg |
| Głębokość opakowania | 535 mm |
| Dane logistyczne | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 90021100 |
Gwarancja 24 miesiące