Producenci
Epson TM-J7700(301) W/O MICR, BLACK, INC PSU, EU
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| Style czcionek | ANK |
| Cechy | |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Poziom ciśnienia akustycznego (drukowanie) | 55 dB |
| Half-cutter | Nie |
| Bezpieczeństwo | TÜV, TÜV (EN60950-1) |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 180000 h |
| Wytrzymałość Auto-cutter'a | 1,5 milionów cięć |
| Żywotność zespołu slipu drukarki | 5000000 linii |
| Żywotność zespołu drukującego paragonów | 3700000000 linii |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Moc | |
| Napięcie wejściowe AC | 24 V |
| Pobór mocy (tryb czuwania) | 70000 mA |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 5,8 kg |
| Wysokość produktu | 188 mm |
| Głębokość produktu | 260 mm |
| Szerokość produktu | 251 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 40 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 20 - 85% |
| Zakres wilgotności względnej | 20 - 80% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 10 - 35 °C |
| Sieć | |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 100 Mbit/s 10 Mbit/s |
| Wi-Fi | Nie |
| Dane opakowania | |
| Wysokość opakowania | 310 mm |
| Przewody | Prąd przemienny |
| Waga wraz z opakowaniem | 7,88 kg |
| Szerokość opakowania | 350 mm |
| Ilość sztuk | 1 |
| Głębokość opakowania | 390 mm |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Liczba portów USB 2.0 | 1 |
| Port USB | Tak |
| Złącze USB | USB Typu B |
| Pozostałe funkcje | |
| Średnia liczba cykli pomiędzy awariami (MCBF) | 5000000 |
| Wymiary papieru (szer. x głęb. x wys.) | 58 mm - 83 mm |
| Prędkość drukowania | |
| Kolor | Nie |
| Technologia druku | Atramentowa |
| Model | Drukarka POS |
| Drukowanie znaków | Kod kreskowy Tekst Graficzny |
| Prędkość druku (graficzny) | 98 mm/s |
| Prędkość druku | 98 mm/s |
| Prędkość druku (slip) | 85 mm/s |
| Tabela znaków | ANK |
| Prędkość druku (paragon) | 98 mm/s |
| Pamięć alfanumeryczna | 95 |
| Dane logistyczne | |
| Szerokość brutto palety | 80 cm |
| Szerokość palety (UK) | 100 cm |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84433210 |
| Produktów na palecie | 36 szt. |
| Długość palety (UK) | 120 cm |
| Produkty na warstwę palety | 6 szt. |
| Wysokość brutto palety | 111 cm |
| Wysokość palety (UK) | 111 cm |
| Produkty na palecie (UK) | 36 szt. |
| Produkty na warstwę na palecie (UK) | 6 szt. |
| Długość brutto palety | 120 cm |
| Obsługa papieru | |
| Grubość nośnika | 0.06 - 0.09 mm |
| Maksymalny rozmiar papieru (slip) | 230 x 297 mm |
| Obsługuje szerokość papieru | 58 - 83 mm |
Gwarancja 24 miesiące