Producenci
Epson TM-P80II AC (131) 203 x 203 DPI Przewodowy i Bezprzewodowy Termiczny Drukarek mobilnych
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Krajalnica | Tak |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Moc | |
| Napięcie wejściowe AC | 7.2 V |
| Rodzaj zasilania | DC |
| Pojemność baterii | 1950 mAh |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 66,9 mm |
| Głębokość produktu | 153,4 mm |
| Szerokość produktu | 105 mm |
| Waga produktu | 500 g |
| Warunki pracy | |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 90% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -15 - 50 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 0 - 90% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -25 - 70 °C |
| Sieć | |
| Wi-Fi | Tak |
| Standardy Wi- Fi | 802.11b Wi-Fi 5 (802.11ac) Wi-Fi 4 (802.11n) 802.11g 802.11a |
| Dane opakowania | |
| Przewody | USB |
| Porty i interfejsy | |
| Sposób łączności | Przewodowy i bezprzewodowy |
| Port USB | Tak |
| Złącze USB | USB Type-C |
| Prędkość drukowania | |
| Maksymalna rozdzielczość | 203 x 203 DPI |
| Model | Drukarek mobilnych |
| Kolor | Nie |
| Technologia druku | Termiczny |
| Prędkość druku | 65 mm/s |
| Obsługa papieru | |
| Grubość nośnika | 75 µm |
| Maksymalna szerokość drukowania | 8 cm |
| Rodzaj załadunku papieru | Góra i przód |
Gwarancja 24 miesiące