Producenci
Epson TM-T20III (011): USB + Serial, PS, Blk, EU
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| Czas życia | 15000000 lines |
| Cechy | |
| Kraj pochodzenia | Filipiny |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 360000 h |
| Poziom ciśnienia akustycznego (drukowanie) | 55 dB |
| Bezpieczeństwo | UL, CSA, TÜV |
| Krajalnica | Tak |
| Możliwość montażu na ścianie | Tak |
| Żywotność głowicy drukującej | 150 km |
| Funkcja oszczędzania papieru | Tak |
| Wytrzymałość Auto-cutter'a | 1,5 milionów cięć |
| Pozycja montażowa | Poziomy/Pionowy |
| Half-cutter | Tak |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Moc | |
| Napięcie wejściowe AC | 24 V |
| Rodzaj zasilania | Prąd przemienny |
| Zużycie energii | 1800 mA |
| Pobór mocy (tryb czuwania) | 100 mA |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 146 mm |
| Głębokość produktu | 199 mm |
| Waga produktu | 1,7 kg |
| Szerokość produktu | 140 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 90% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -10 - 50 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 10 - 90% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 5 - 45 °C |
| Sieć | |
| Przewodowa sieć LAN | Nie |
| Wi-Fi | Nie |
| Dane opakowania | |
| Szerokość opakowania | 192 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 2,62 kg |
| Wysokość opakowania | 280 mm |
| Ilość sztuk | 1 |
| Głębokość opakowania | 235 mm |
| Przewody | Prąd przemienny |
| Zawartość opakowania | |
| Zasilacz sieciowy | Tak |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Zawiera sterowniki | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Standardowe interfejsy | USB 2.0 RS-232 |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Interfejs szeregowy | Tak |
| Szeregowe porty komunikacyjne | 1 |
| Interfejs SCSI | RS-232 |
| Złącze USB | USB Typu B |
| Liczba portów USB 2.0 | 1 |
| Port USB | Tak |
| Pozostałe funkcje | |
| Czas życia głowicy | 150 milionów znaków |
| Rozmiar bufora | 4 KB |
| Średnia liczba cykli pomiędzy awariami (MCBF) | 60000000 |
| Żywotność głowicy drukującej | 150.000.000 Impulse |
| Prędkość drukowania | |
| Gęstość znaku | 22,6 cpi |
| Drukowanie znaków | Graficzny Tekst Kod kreskowy |
| Technologia druku | bezpośrednio termiczny |
| Model | Drukarka POS |
| Tabela znaków | ANK |
| Prędkość druku | 250 mm/s |
| Maksymalna rozdzielczość | 203 x 203 DPI |
| Dane logistyczne | |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 400 mm |
| Produkty na palecie (UK) | 168 szt. |
| Produkty na warstwę palety | 16 szt. |
| Produktów na palecie | 112 szt. |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84433210 |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 4 szt. |
| Produkty na warstwę na palecie (UK) | 24 szt. |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 490 mm |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 295 mm |
| Obsługa papieru | |
| Maksymalna średnica rolki | 8,3 cm |
| Obsługuje szerokość papieru | 80 mm |
| Technologia druku | |
| Pojemność kolumny | 48/64 |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Upewnij się, że urządzenie jest wyłączone z sieci przed czyszczeniem. Przechowuj w miejscu niedostępnym dla dzieci. Nie dotykaj elementów grzewczych w trakcie pracy urządzenia. |
Gwarancja 24 miesiące