Producenci
Epson TM-T20III (012): Ethernet, PS, Blk, EU
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Poziom ciśnienia akustycznego (drukowanie) | 55 dB |
| Wytrzymałość Auto-cutter'a | 1,5 milionów cięć |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 360000 h |
| Kraj pochodzenia | Filipiny |
| Krajalnica | Tak |
| Żywotność głowicy drukującej | 150 km |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Moc | |
| Napięcie wejściowe AC | 24 V |
| Rodzaj zasilania | Prąd przemienny |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 1,7 kg |
| Wysokość produktu | 146 mm |
| Szerokość produktu | 140 mm |
| Głębokość produktu | 199 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -10 - 50 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 5 - 45 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 90% |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 10 - 90% |
| Sieć | |
| Wi-Fi | Nie |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 2,49 kg |
| Szerokość opakowania | 192 mm |
| Przewody | Prąd przemienny |
| Ilość sztuk | 1 |
| Głębokość opakowania | 235 mm |
| Wysokość opakowania | 280 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Zawiera sterowniki | Tak |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Zasilacz sieciowy | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Standardowe interfejsy | Ethernet |
| Pozostałe funkcje | |
| Średnia liczba cykli pomiędzy awariami (MCBF) | 60000000 |
| Rozmiar bufora | 45 KB |
| Czas życia głowicy | 150 milionów znaków |
| Prędkość drukowania | |
| Model | Drukarka POS |
| Tabela znaków | ANK |
| Maksymalna rozdzielczość | 203 x 203 DPI |
| Gęstość znaku | 22,6 cpi |
| Prędkość druku | 250 mm/s |
| Technologia druku | Termiczny |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84433210 |
| Produkty na warstwę palety | 16 szt. |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 490 mm |
| Produktów na palecie | 112 szt. |
| Produkty na palecie (UK) | 168 szt. |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 400 mm |
| Produkty na warstwę na palecie (UK) | 24 szt. |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 295 mm |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 4 szt. |
| Obsługa papieru | |
| Obsługuje szerokość papieru | 48, 64, 80 mm |
| Maksymalna średnica rolki | 8,3 cm |
Gwarancja 24 miesiące