Producenci
Epson TM-T88VII (112): USB, Ethernet, Serial, PS, Black
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły techniczne | |
|---|---|
| Czas życia | 20000000 lines |
| Wymienny interfejs | Y |
| Cechy | |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 360000 h |
| Poziom ciśnienia akustycznego (drukowanie) | 52 dB |
| Możliwość montażu na ścianie | Tak |
| Wytrzymałość Auto-cutter'a | 3 milionów cięć |
| Kraj pochodzenia | Filipiny |
| Pozycja montażowa | Poziomy/Pionowy |
| Funkcja oszczędzania papieru | Tak |
| Żywotność głowicy drukującej | 200 km |
| Poziom ciśnienia akustycznego (tryb gotowości) | 52 dB |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Moc | |
| Zużycie energii | 27900 mA |
| Średnie zużycie energii podczas drukowania | 27,9 W |
| Napięcie wejściowe AC | 24 V |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 1,4 W |
| Pobór mocy (tryb czuwania) | 1400 mA |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 195 mm |
| Waga produktu | 1,7 kg |
| Wysokość produktu | 148 mm |
| Szerokość produktu | 145 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 5 - 45 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 10 - 90% |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 90% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -10 - 50 °C |
| Sieć | |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Wymagania systemowe | |
| Oprogramowanie przed instalacją | Server Direct Print, ePOS-Device, ePOS-Display, ePOS-Print |
| Dane opakowania | |
| Głębokość opakowania | 235 mm |
| Ilość sztuk | 1 |
| Wysokość opakowania | 260 mm |
| Szerokość opakowania | 195 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 2,7 kg |
| Porty i interfejsy | |
| Sposób łączności | Przewodowy i bezprzewodowy |
| NFC | Tak |
| Interfejs szeregowy | Tak |
| Opcjonalne rozwiązania komunikacyjne | Sieć bezprzewodowa LAN |
| Złącze USB | USB Type-A / USB Type-B |
| Interfejs SCSI | RS-232 |
| Port USB | Tak |
| Pozostałe funkcje | |
| Średnia liczba cykli pomiędzy awariami (MCBF) | 70000000 |
| Rozmiar bufora | 4 KB |
| Prędkość drukowania | |
| Technologia druku | Termiczny |
| Prędkość druku | 500 mm/s |
| Model | Drukarka POS |
| Tabela znaków | ANK |
| Wielkość znaków | 1,41 x 3,39 mm |
| Maksymalna rozdzielczość | 180 x 180 DPI |
| Drukowanie znaków | Kod kreskowy Graficzny Kod kreskowy 2D Tekst |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84433210 |
| Produktów na palecie | 112 szt. |
| Produkty na palecie (UK) | 168 szt. |
| Waga palety (UK) | 0 g |
| Waga brutto palety | 0 g |
| Obsługa papieru | |
| Grubość nośnika | 48 - 80 µm 48 - 80 mm |
| Maksymalna średnica rolki | 8,3 cm |
| Obsługuje szerokość papieru | 80 mm |
| Technologia druku | |
| Pojemność kolumny | 42/56 |
Gwarancja 24 miesiące