Producenci
Epson TM-U295 (272): Serial, w/o PS, ECW
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kraj pochodzenia | Japonia |
| Bezpieczeństwo | UL, CSA C22.2 No. 950 |
| Czas eksploatacji taśmy | 1,5 milionów znaków |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 180000 h |
| Maksymalna liczba kopii | 2 kopii |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 1,6 kg |
| Szerokość produktu | 180 mm |
| Głębokość produktu | 191 mm |
| Wysokość produktu | 102 mm |
| Dane opakowania | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Głębokość opakowania | 270 mm |
| Szerokość opakowania | 235 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,84 kg |
| Wysokość opakowania | 185 mm |
| Porty i interfejsy | |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Pozostałe funkcje | |
| Wymiary produktu (SxGxW) | 180 x 190,5 x 101,5 mm |
| Standardy EMC | VCCI class A, FCC class A, CE marking |
| Prędkość drukowania | |
| Gęstość znaku | 16,2 cpi |
| Kolor | Nie |
| Dane logistyczne | |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 485 mm |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 300 mm |
| Produkty na palecie (UK) | 160 szt. |
| Szerokość brutto palety | 120 cm |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 4 szt. |
| Produkty na warstwę na palecie (UK) | 32 szt. |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 405 mm |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84433210 |
| Długość palety (UK) | 137 cm |
| Wysokość brutto palety | 100 cm |
| Produktów na palecie | 120 szt. |
| Produkty na warstwę palety | 24 szt. |
| Obsługa papieru | |
| Grubość nośnika | 0.09/0.35 µm |
Gwarancja 24 miesiące