Producenci
Epson UB-E04:10/100BASE T ETHERNET I/F BOARD
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kolor produktu | Srebrny |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Kompatybilność z marką | Epson |
| Model | Interfejs LAN |
| Kompatybilność urządzenia | Drukarka POS |
| Dane opakowania | |
| Szerokość opakowania | 81 mm |
| Wysokość opakowania | 35 mm |
| Głębokość opakowania | 102 mm |
| Ilość sztuk | 1 |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84439990 |
Gwarancja 24 miesiące