Producenci
Epson V11HA76080 projektor danych Projektor o standardowym rzucie 4000 ANSI lumenów 3LCD WXGA (1200x800) Kompatybilność 3D Biały
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Poziom hałasu | 37 dB |
| Funkcja Screen mirroring | Tak |
| OSD | Tak |
| Poziom hałasu (tryp ekonomiczn) | 27 dB |
| Interaktywny | Nie |
| Ochrona hasłem | Tak |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Biały |
| Typ gniazda zamka kabla | Kensington |
| Kensington Lock | Tak |
| Pozycjonowanie na rynku | Przenośny |
| Typ produktu | Projektor o standardowym rzucie |
| Moc | |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,5 W |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
| Pobór mocy (tryb ekonomiczny) | 191 W |
| Pobór mocy | 201 W |
| Pobór mocy (max) | 260 W |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 90 mm |
| Waga produktu | 4,6 kg |
| Głębokość produktu | 337 mm |
| Szerokość produktu | 325 mm |
| Sieć | |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Miracast | Tak |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 4 (802.11n) Wi-Fi 5 (802.11ac) 802.11g 802.11a 802.11b |
| Przeglądarka internetowa | Tak |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Wi-Fi | Tak |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 10 Mbit/s 100 Mbit/s 1000 Mbit/s |
| Zawartość opakowania | |
| Przewody | HDMI Prąd przemienny |
| W zestawie pilot zdalnego sterowania | Tak |
| Wyświetlacz | |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Multimedia | |
| Moc wyjściowa (RMS) | 16 W |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Port DVI | Nie |
| Ilość portów HDMI | 2 |
| Interfejs SCSI | RS-232C |
| Wejscie Audio (L,P) | 2 |
| Wyjście audio (prawe/lewe) | 1 |
| Obsługa Consumer Electronics Control (CEC) | Tak |
| Wyście mocy ac | Tak |
| Mikrofon | Tak |
| Ilość portów USB 2.0 typu B | 1 |
| Liczba portów USB 2.0 | 1 |
| Audio Return Channel (ARC) | Tak |
| Liczba portów VGA (D-Sub) | 2 |
| Pozostałe funkcje | |
| Typ montażu | Ceiling Mounted, Table Mounted, Wall Mounted |
| RS-232C | Tak |
| Dane logistyczne | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Video | |
| Tryby kolorów wideo | Tablica Dynamiczny Kino Prezentacja sRGB |
| Kompatybilność 3D | Tak |
| System obiektywów | |
| Współczynnik zbliżenia | 1.35:1 |
| Możliwość przybliżenia | Tak |
| Stosunek padania | 0.48 - 0.65:1 |
| Długość stałej ogniskowej | 9,5 mm |
| Ostrość | Automatyczne/Ręczne |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Chroń urządzenie przed wilgocią i zalaniem. Zapewnić odpowiednią wentylację urządzenia podczas pracy. Nie patrzeć bezpośrednio w wiązkę laserową. |
| Projektor | |
| Technologia projekcji | 3LCD |
| Zasięg skanowania (długość) | 100 - 120 Hz |
| Korekcja Keystone'a, poziom | - 15 - 15° |
| Jasność projektora (tryb ekonomiczny) | 2800 ANSI lumenów |
| Natywna proporcja obrazu | 16:10 |
| Obsługiwane proporcje obrazu | 16:10 |
| Naturalna rozdzielczość projektora | WXGA (1200x800) |
| Kompatybilność rozmiaru ekranu | 1397 - 3048 mm (55 - 120") |
| Ilość kolorów | 1.07 biliona kolorów |
| Emisja ciepła | 884 BTU/h |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 2500000:1 |
| Korekcja Keystone'a, pion | -15 - 15° |
| Jasność projektora | 4000 ANSI lumenów |
| Cechy dostawcy | |
| Dedykowane płci | Każda płeć |
| Źródło światła | |
| Rodzaj źródła światła | Laser |
| Żywotność źródła światła (tryb ekonomiczny) | 30000 h |
| Żywotność źródła światła | 20000 h |
Gwarancja 24 miesiące