Producenci
Epson WorkForce Pro WF-M5899DWF Atramentowa A4 1200 x 2400 DPI 34 stron/min Wi-Fi
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Cykl pracy (zalecany) | 500 - 5000 stron/mies. |
| Maksymalne obciążenie | 5000 stron/mies. |
| Funkcja duplex | Drukuj Skanowanie |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Liczba wkładów drukujących | 1 |
| Konstrukcja | |
| Pozycjonowanie na rynku | Biznes |
| Kolor produktu | Czarny |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Moc | |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Tryb wyłączenia | 0,2 W |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Pobór mocy (max) | 30 W |
| Zużycie energii (tryb uśpienia) | 1,2 W |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 357 mm |
| Głębokość produktu | 535 mm |
| Waga produktu | 19 kg |
| Sieć | |
| Wi-Fi Direct | Tak |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 10,100,1000 Mbit/s |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) Wi-Fi 4 (802.11n) 802.11b 802.11g 802.11a |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Technologie mobilnego wydruku | Epson Email Print Epson Remote Print Apple AirPrint Epson iPrint Mopria Print Service Epson Scan to Cloud |
| Wi-Fi | Tak |
| Wymagania systemowe | |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Tak |
| Wydajność | |
| Poziom mocy akustycznej (czuwanie) | 6,5 dB |
| Porty i interfejsy | |
| Bezpośrednie drukowanie | Tak |
| Port USB | Tak |
| Prędkość drukowania | |
| Podwójne drukowanie | Tak |
| Rozdzielczość wydruku w czerni | 1200 x 2400 DPI |
| Prędkość druku (ISO/IEC 24734) czarny | 25 stron/min |
| Prędkość drukowania (A4/US Letter, w czerni, tryb draft) | 34 stron/min |
| Maksymalna rozdzielczość | 1200 x 2400 DPI |
| Technologia druku | Atramentowa |
| Prędkość drukowania (A4/US Letter, w czerni, tryb normal) | 34 stron/min |
| Drukowanie | Drukowanie mono |
| Kopiowanie | |
| Maksymalna liczba kopii | 999 kopii |
| Kopiowanie dwustronne | Nie |
| Kopiowanie | Kopiowanie mono |
| Maksymalna rozdzielczość kopiowania | 600 x 1200 DPI |
| Moc wejściowa i wyjściowa | |
| Automatyczny podajnik dokumentów (ADF) | Tak |
| Całkowita liczba podajników | 4 |
| Pojemność tacki wielozadaniowej | 80 ark. |
| Pojemność 1 podajnika papieru | 330 ark. |
| Podajnik uniwersalny | Tak |
| Całkowita pojemność wyjściowa | 150 ark. |
| Maksymalna pojemność podajnika (arkusze) | 1830 ark. |
| Całkowita pojemność wejściowa | 1500 ark. |
| Pojemność automatycznego podajnika papieru | 50 ark. |
| Faks | |
| Prędkość transmisyjna faksu | 3 s/str. |
| Fax | Faksowanie w kolorze |
| Pamięć faksu | 550 stron(y) |
| Skanowanie | |
| Technologia skanowania | CIS |
| Skanuj do | Network folder USB FTP |
| Format kompresji zdjęć | PNG TIFF MTIFF BMP JPEG |
| Skanowanie | Skanowanie w kolorze |
| Optyczna rozdzielczość skanowania | 1200 x 2400 DPI |
| Maksymalny obszar skanowania | 216 x 297 mm |
| Podwójne skanowanie | Tak |
| Obsługa papieru | |
| Rozmiary seri A ISO (A0…A9) | A4 A5 A6 |
| Rozmiary seri C ISO (C0…C9) | C4 C6 C5 |
| Typy nośników podajnika papieru | Koperty |
| Rozmiary kopert | C5 DL C6 C4 |
| Maksymalny rozmiar papieru ISO (seria A) | A4 |
| Rozmiary seri B ISO (B0…B9) | B5 B6 |
Gwarancja 24 miesiące