Producenci
Equip 125296 panel krosowniczy 1U
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Pojemność stelaża | 1U |
| Typ montażu | Montaż półkowy |
| Materiały | Metal |
| Kolor produktu | Szary |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 483 mm |
| Głębokość produktu | 44,5 mm |
| Waga produktu | 1,05 kg |
| Wysokość produktu | 100 mm |
| Sieć | |
| Liczba połączeń (wewnętrznych/zewnętrznych) | 25 |
| Obsługiwane typy kabli | Cat3 |
| Złącze(a) | RJ-45 |
| Certyfikaty | |
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
Gwarancja 24 miesiące