Producenci
Equip 133357 kabel USB USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) 10 m USB C Czarny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Złączka 2 | USB C |
| Kolor produktu | Czarny |
| Złączka 1 | USB C |
| Wersja USB | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Materiał przewodzący | Miedź |
| Rozmiar złącza 2 | Prosty |
| Maksymalna szybkość przesyłania danych | 5 Gbit/s |
| Materiał płaszcza przewodu | Polichlorek winylu (PVC) |
| Złącze 1 | Męska |
| Złącze 2 | Żeńska |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Rozmiar złącza 1 | Prosty |
| Typ przewodu | Kabel okrągły |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 385 g |
| Długość kabla | 10 m |
| Szerokość produktu | 18 mm |
| Wysokość produktu | 10000 mm |
| Głębokość produktu | 10 mm |
| Dane opakowania | |
| Głębokość opakowania | 165 mm |
| Szerokość opakowania | 165 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 394 g |
| Wysokość opakowania | 52 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Certyfikaty | |
| Certyfikaty zgodności | CE RoHS |
| Dane logistyczne | |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Kod produktu celnego (TARIC) | 8544491900 |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 300 mm |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 300 mm |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 460 mm |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 25 szt. |
| Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) | 10,5 kg |
Gwarancja 24 miesiące