Producenci
Equip 133446 adapter kablowy 0,15 m DisplayPort HDMI Czarny, Szary
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Materiał obudowy złącza | Aluminium |
| Materiał pokrycia styków | Złoto |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 2560 x 1440 1920 x 1200 (WUXGA) 5120 x 2880 3840 x 2160 7860 x 4320 |
| Wersja DisplayPort | 1.4 |
| Rozmiar złącza 2 | Prosty |
| Kolor produktu | Czarny Szary |
| Długość kabla | 0,15 m |
| Złącze 1 | Męska |
| Obsługa High Dynamic Range (HDR) | Tak |
| Typ przewodu | Kabel okrągły |
| HDCP | Tak |
| Obsługiwane tryby wideo | 1080p |
| Maksymalna rozdzielczość | 7680 x 4320 px |
| Złączka 1 | DisplayPort |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Szerokość pasma | 32400 MB/s |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Złącze 2 | Żeńska |
| Odświeżanie przy maksymalnej rozdzielczości | 60 Hz |
| Rozmiar złącza 1 | Prosty |
| Wersja HDCP | 1.4/2.2 |
| Złączka 2 | HDMI |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 240 Hz |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 10 mm |
| Waga produktu | 30 g |
| Szerokość produktu | 20 mm |
| Wysokość produktu | 200 mm |
| Dane opakowania | |
| Głębokość opakowania | 75 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 56 g |
| Wysokość opakowania | 148 mm |
| Szerokość opakowania | 23 mm |
| Rodzaj opakowania | Zawieszane pudełko |
| Zawartość opakowania | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Certyfikaty | |
| Certyfikaty zgodności | CE RoHS |
Gwarancja 24 miesiące