Producenci
Equip 133489 stacja dokująca Przewodowa USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C Szary
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły techniczne | |
|---|---|
| Certyfikaty zgodności | UKCA CE RoHS REACH |
| Moc | |
| Rodzaj zasilania | USB |
| Długość kabla USB | 0,25 m |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 50 g |
| Szerokość produktu | 30 mm |
| Głębokość produktu | 11 mm |
| Wysokość produktu | 102 mm |
| Sieć | |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 10 Mbit/s 100 Mbit/s 1000 Mbit/s |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Wydajność | |
| Maksymalna rodzielczość cyfrowa | 4096 x 2160 px |
| Kolor produktu | Szary |
| Typ HD | 4K Ultra HD |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Zintegrowany czytnik kart | Nie |
| Szybkość przesyłania danych | 5 Gbit/s |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 70 g |
| Szerokość opakowania | 87 mm |
| Głębokość opakowania | 16 mm |
| Wysokość opakowania | 165 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Oprogramowanie | |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 Education Windows 10 Windows 8 x64 Windows 8 Pro x64 Windows 10 Education x64 Windows 8 Pro Windows 11 Enterprise x64 Windows 10 Pro Windows 10 IoT Enterprise Windows 10 Home x64 Windows 10 IOT Core Windows 7 Starter x64 Windows 7 Professional x64 Windows 10 Enterprise Windows 10 x64 Windows 10 Enterprise x64 Windows 11 Windows 11 Home Windows 7 Home Basic Windows 8 Windows 7 Home Premium x64 Windows 8 Enterprise Windows 11 Enterprise Windows 7 Starter Windows 7 Ultimate Windows 7 Enterprise x64 Windows 7 Ultimate x64 Windows 11 x64 Windows 7 Professional Windows 7 Enterprise Windows 7 x64 Windows 8 Enterprise x64 Windows 10 Home Windows 7 Home Basic x64 Windows 7 Windows 10 Pro x64 Windows 7 Home Premium Windows 11 Pro |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 10.8 Mountain Lion Mac OS X 13.0 Ventura Mac OS X 10.6 Snow Leopard Mac OS X 10.7 Lion Mac OS X 10.12 Sierra Mac OS X 10.15 Catalina Mac OS X 11.0 Big Sur Mac OS X 10.10 Yosemite Mac OS X 10.13 High Sierra Mac OS X 10.5 Leopard Mac OS X 10.15.3 Catalina Mac OS X 10.7.5 Lion Mac OS X 10.9 Mavericks Mac OS X 10.14 Mojave Mac OS X 12.0 Monterey |
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych | Android 8.0 Android 8.0 Android 9.0 Android 10.0 Android 11.0 Android 13.0 Android 7.0 Android 7.0 Android 7.0 Android 6.0 Android 12.0 Android 5.0 Android 5.0 |
| Porty i interfejsy | |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 2 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-C | 1 |
| Interfejs hosta | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Mikrofon | Nie |
| Zasilanie USB | Tak |
| Tryb alternatywny portu DisplayPort USB typu C | Tak |
| Wersja USB Power Delivery | 3.0 |
| Maksymalne zasilanie USB | 100 W |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 8471800000 |
| Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) | 7 kg |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 100 szt. |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 450 mm |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 350 mm |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 195 mm |
| Zrównoważony rozwój | |
| Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju | Tak |
Gwarancja 24 miesiące