Producenci
Equip 19" Patchpanel 16xRJ45 Cat5e FTP 1U 1000MHz RAL7035
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Materiały | Metal |
| Typ montażu | Montaż półkowy |
| Kolor produktu | Szary |
| Pojemność stelaża | 1U |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 110,5 mm |
| Wysokość produktu | 483 mm |
| Głębokość produktu | 44,5 mm |
| Waga produktu | 1,43 kg |
| Sieć | |
| Liczba połączeń (wewnętrznych/zewnętrznych) | 16 |
| Złącze(a) | RJ-45 |
| Technologia okablowania | 10/100/1000Base-T(X) |
| Obsługiwane typy kabli | Cat5e |
| Materiał pokrycia styków | Złoto |
| Rodzaj interfejsu sieci Ethernet | Gigabit Ethernet Fast Ethernet |
| Dane opakowania | |
| Głębokość opakowania | 55 mm |
| Szerokość opakowania | 125 mm |
| Wysokość opakowania | 560 mm |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Certyfikaty | |
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85371098 |
Gwarancja 24 miesiące