Producenci
Equip 245530 ładowarka do urządzeń przenośnych Tablet, Smartfon Biały Prąd przemienny Wewnętrzna
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Biały |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Moc | |
| Napięcie wyjściowe (max) | 12 V |
| Napięcie wyjściowe (min) | 5 V |
| Prąd wyjściowy (12V) | 1,67 A |
| Prąd wyjściowy (5V) | 3 A |
| Częstotliwość wejściowa | 50/60 Hz |
| Typ wtyczki zasilającej | Typu C |
| Napięcie | 100 - 240 V |
| Prąd wyjściowy (9V) | 2,22 A |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 40 g |
| Wysokość produktu | 70 mm |
| Głębokość produktu | 36 mm |
| Szerokość produktu | 33 mm |
| Wydajność | |
| Rodzaj zasilania | Prąd przemienny |
| Zasilanie USB | Tak |
| Typ ładowarki | Wewnętrzna |
| Kompatybilność ładowarki | Tablet Smartfon |
| Wersja USB Power Delivery | 3.0 |
| Ilość portów USB typu C | 1 |
| Funkcje ochrony zasilania | Krótkie spięcie Ochrona przez zbyt wysokim napięciem Nadprądowe Przeładowanie |
| Maksymalne zasilanie USB | 20 W |
| Dane opakowania | |
| Wysokość opakowania | 75 mm |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,12 kg |
| Szerokość opakowania | 200 mm |
| Głębokość opakowania | 260 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Ilość sztuk | 25 |
| Dane logistyczne | |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
Gwarancja 24 miesiące