Producenci
Equip 327425 panel krosowniczy 1U
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny |
| Pojemność stelaża | 1U |
| Typ montażu | Montaż półkowy |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 44,5 mm |
| Waga produktu | 1,5 kg |
| Głębokość produktu | 110,5 mm |
| Szerokość produktu | 482,6 mm |
| Sieć | |
| Złącze(a) | RJ-45 |
| Liczba połączeń (wewnętrznych/zewnętrznych) | 24 |
| Obsługiwane typy kabli | Cat5e |
| Dane opakowania | |
| Szerokość opakowania | 500 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,65 kg |
| Wysokość opakowania | 55 mm |
| Głębokość opakowania | 125 mm |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Certyfikaty | |
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
| Dane logistyczne | |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 180 mm |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 6 szt. |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 515 mm |
| Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) | 10,5 kg |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 270 mm |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85371098 |
Gwarancja 24 miesiące