Producenci
Equip 332716 HDMI 2x HDMI
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny |
| Kompatybilność 3D | Tak |
| Diody LED | Tak |
| Maksymalna rozdzielczość | 3840 x 2160 px |
| HDCP | Tak |
| Typ HD | 4K Ultra HD |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Wersja HDCP | 2.2 |
| Liczba obsługiwanych wyświetlaczy | 2 |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Głębia kolorów | 32 bit |
| Moc | |
| Prąd wejściowy | 1 A |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 72 g |
| Szerokość produktu | 4,2 mm |
| Głębokość produktu | 0,95 mm |
| Wysokość produktu | 12,5 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Dane opakowania | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Waga wraz z opakowaniem | 168 g |
| Szerokość opakowania | 8 mm |
| Wysokość opakowania | 13 mm |
| Głębokość opakowania | 4 mm |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Zawartość opakowania | |
| Zasilacz sieciowy | Tak |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Gniazdko wyjścia DC | Tak |
| Wersja HDMI | 2.0 |
| Rodzaj portu wideo | HDMI |
| Ilość portów wideo | 3 |
| Interfejs do odtwarzania wideo | 2x HDMI |
| Dane logistyczne | |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 280 mm |
| Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) | 17,6 kg |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 100 szt. |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 390 mm |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 560 mm |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85176990 |
Gwarancja 24 miesiące