Producenci
Equip 351010 szuflada na gotówkę Ręczna szuflada na gotówkę
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły techniczne | |
|---|---|
| Certyfikaty zgodności | RoHS CE |
| Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju | Tak |
| Cechy | |
| Liczba gniazd multimedialnych | 2 |
| Typ produktu | Ręczna szuflada na gotówkę |
| Liczba przegródek na banknoty | 4 |
| Kolor produktu | Czarny |
| Wyjmowana tacka na monety | Tak |
| Kaseta na pieniądze w zestawie | Tak |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Liczba przegródek na monety | 8 |
| Zamek | Tak |
| Gniazdo multimedialne | Tak |
| Materiał obudowy | Metal |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 110 mm |
| Waga produktu | 6 kg |
| Szerokość produktu | 420 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 6,5 kg |
| Szerokość opakowania | 470 mm |
| Wysokość opakowania | 142 mm |
| Głębokość opakowania | 450 mm |
| Głębokość produktu | 405 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Liczba klawiszy w zestawie | 2 szt. |
| Porty i interfejsy | |
| Liczba portów RJ-11 | 1 |
| Dane logistyczne | |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 450 mm |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 1 szt. |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 146 mm |
| Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) | 6,5 kg |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 470 mm |
Gwarancja 24 miesiące