Producenci
Equip 351023 czytnik kodów kreskowych Ręczny czytnik kodów kreskowych 1D LED Czarny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły techniczne | |
|---|---|
| Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju | Tak |
| Certyfikaty zgodności | CE RoHS |
| Moc | |
| Żywotność baterii | 20 h |
| Pojemność baterii | 1500 mAh |
| Napięcie baterii | 3,7 V |
| Napięcie | 5 V |
| Typ obsługiwanych baterii | Wbudowana |
| Liczba obsługiwanych baterii | 1 |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Rodzaj zasilania | Bateria |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 190 g |
| Głębokość produktu | 101 mm |
| Wysokość produktu | 175 mm |
| Szerokość produktu | 72 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres wilgotności względnej | 5 - 95% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -20 - 60 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 85 °C |
| Wydajność | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Materiał obudowy | Kopolimer akrylonitrylo-butadieno-styrenowy (ABS) |
| Cechy zabezpieczeń | Odporny na upadek Wodoodporny |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Stopień ochrony IP | IP54 |
| Dane opakowania | |
| Podstawa dołączona | Tak |
| Odbiornik dołączony | Tak |
| Typ odbiornika | Odbiornik nano |
| Przewody | USB |
| Wysokość opakowania | 100 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 465 g |
| Podstawa ładująca | Tak |
| Szerokość opakowania | 150 mm |
| Głębokość opakowania | 207 mm |
| Porty i interfejsy | |
| Częstotliwość (MHz) | 2400 MHz |
| Standardowe interfejsy | RF Wireless |
| Długość kabla | 1,8 m |
| Sposób łączności | Bezprzewodowy |
| Bateria | |
| Pojemność baterii | 5,55 Wh |
| Pozostałe funkcje | |
| Obsługiwany systemy operacyjne Linux | Tak |
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych | iOS Android |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 Windows 7 Home Premium x64 Windows XP Windows 11 Enterprise Windows 7 Starter Windows 7 Ultimate Windows 7 Enterprise x64 Windows 10 Education Windows XP Home Windows XP Professional Windows 10 Pro Windows 10 IoT Enterprise Windows 11 Windows 7 Professional Windows 7 Enterprise Windows 7 x64 Windows 10 Enterprise Windows 10 x64 Windows 10 IOT Core Windows 7 Starter x64 Windows 10 Home x64 Windows 7 Ultimate x64 Windows 10 Enterprise x64 Windows 10 Education x64 Windows XP Professional x64 Windows 7 Professional x64 Windows 7 Home Basic Windows 10 Pro x64 Windows 7 Home Premium Windows XP Home x64 Windows 10 Home Windows 7 Home Basic x64 Windows 7 |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Dane logistyczne | |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 485 mm |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 8471900090 |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 525 mm |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 30 szt. |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 440 mm |
| Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) | 15,5 kg |
| Skanowanie | |
| Zakres głębi ostrości | 7,5 cm |
| Tryb wyzwalania | Auto-indukcja Stałe Ręczny |
| Obsługa liniowych kodów kreskowych (1D) | EAN 128 Code 39 Code 11 Interleaved 2 of 5 ISBN UPC-E EAN-8 Code 128 Codabar Code 93 ISSN UPC-A GS1 DataBar EAN-13 |
| Maksymalna szerokość skanowania | 30 cm |
| Długość fali | 650 nm |
| tempo czytania (max) | 200 odczytów/s |
| Typ skanera | 1D |
| Typ przetwornika obrazu | LED |
| Obsługa kodów kreskowych typu Matrix (2D) | Nieobsługiwany |
| Odległość na jaką pracuje | 70 cm |
| Rozdzielczość skanera | 4 mm |
| Model | Ręczny czytnik kodów kreskowych |
Gwarancja 24 miesiące