Producenci
Equip 351025 czytnik kodów kreskowych Ręczny czytnik kodów kreskowych 1D LED Czarny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły techniczne | |
|---|---|
| Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju | Tak |
| Certyfikaty zgodności | RoHS CE |
| Moc | |
| Żywotność baterii | 20 h |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Pojemność baterii | 1500 mAh |
| Typ obsługiwanych baterii | Wbudowana |
| Napięcie baterii | 3,7 V |
| Rodzaj zasilania | Bateria |
| Liczba obsługiwanych baterii | 1 |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 175 mm |
| Szerokość produktu | 111 mm |
| Wysokość produktu | 180 mm |
| Waga produktu | 445 g |
| Warunki pracy | |
| Zakres wilgotności względnej | 5 - 95% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -20 - 60 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 85 °C |
| Wydajność | |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Kolor produktu | Czarny |
| Cechy zabezpieczeń | Odporny na upadek Wodoodporny |
| Stopień ochrony IP | IP54 |
| Materiał obudowy | Kopolimer akrylonitrylo-butadieno-styrenowy (ABS) |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 685 g |
| Głębokość opakowania | 262 mm |
| Szerokość opakowania | 231 mm |
| Wysokość opakowania | 80 mm |
| Podstawa ładująca | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Sposób łączności | Bezprzewodowy |
| Zasięg bezprzewdowego router'a | 200 m |
| Długość kabla | 1,8 m |
| Standardowe interfejsy | Sieć bezprzewodowa LAN |
| Częstotliwość (MHz) | 433 MHz |
| Bateria | |
| Pojemność baterii | 5,55 Wh |
| Standby time | 3 mies. |
| Pozostałe funkcje | |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 11 Windows 10 IOT Core Windows 7 Starter x64 Windows 10 Windows 7 Starter Windows 7 Ultimate Windows 7 Enterprise x64 Windows 10 Education x64 Windows XP Professional x64 Windows 7 Professional x64 Windows 10 Home x64 Windows 7 Ultimate x64 Windows 7 Home Premium x64 Windows XP Windows 11 Enterprise Windows 10 Education Windows XP Home Windows XP Professional Windows 10 Pro Windows 10 IoT Enterprise Windows 10 Enterprise x64 Windows 7 Home Basic Windows 10 Enterprise Windows 10 x64 Windows XP Home x64 Windows 7 Professional Windows 7 Enterprise Windows 7 x64 Windows 10 Home Windows 7 Home Basic x64 Windows 7 Windows 10 Pro x64 Windows 7 Home Premium |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Obsługiwany systemy operacyjne Linux | Tak |
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych | iOS Android |
| Dane logistyczne | |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 20 szt. |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 485 mm |
| Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) | 15 kg |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 420 mm |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 550 mm |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 8471900090 |
| Skanowanie | |
| Zakres głębi ostrości | 7,5 cm |
| Tryb wyzwalania | Auto-indukcja Stałe Ręczny |
| Rozdzielczość skanera | 4 mm |
| Długość fali | 650 nm |
| Typ skanera | 1D |
| Obsługa kodów kreskowych typu Matrix (2D) | Nieobsługiwany |
| Obsługa liniowych kodów kreskowych (1D) | EAN-8 Code 11 Interleaved 2 of 5 EAN 128 GS1 DataBar ISBN Code 128 Codabar Code 93 ISSN UPC-A UPC-E EAN-13 Code 39 |
| Model | Ręczny czytnik kodów kreskowych |
| Odległość na jaką pracuje | 70 cm |
| Maksymalna szerokość skanowania | 30 cm |
| Typ przetwornika obrazu | LED |
| tempo czytania (max) | 200 odczytów/s |
Gwarancja 24 miesiące